Carmen Melts eesti hobusel Vip

Josiine Vekram eesti hobusel Elkur

Aprillis toimunud Eesti Meistrivõistlustel jagati medaleid ning auhinnalisi kohti, edu saatis eesti ja tori hobustel võistlejaid. Kuni 16 aastaste võistlejate seas saavutas Eesti Meistrivõistlustel teise koha Carmen Melts eesti hobusel Vip. Vip on aretatud Tori Hobusekasvanduses, omanik OÜ Tori Hobusekasvandus. Täkk Viks 708 E, kes on Vipi isa, paikneb 2017. aastast jällegi Toris. Viienda auhinnalise koha saavutas Josiine Vekram Elkuriga, Elkur on Elkar 598 E järglane, omanikud Josiine ja Vahur Vekram. Esimese stardi sisemeistrivõistlustel tegi eesti täkuga Vermut II Triini Viks. Võistluspaare treenib Vändra Ratsaspordiklubis Maila Kukk.
Harrastajate arvestuses jätkab eelmise aasta edu tuules Priit Perna Hermelaga. Hõbemedalile sõitnud 9 aastane Hermela, kes on hannoveri täku Hermelin üks nooremaid järglasi, on sündinud Maie Kuke tori hobuste kasvanduses. Hermela kuulub osaühingule Restart24 ning nad esindavad Tartu Ratsakooli.

Tulemused Veskimetsas.

Tulemused Ruila Indoor Cup võistlustel.

22.aprillil Ruilas U 25 arvestuses tegi tori hobusega Loretta kiire ja puhta sõidu Olesja Mironjuk, seekord tuli kaotust teisele kohale vaid 0.9 sekundit ja auhinnakoht number neli.
Ruila Indoor Cup võistluste raames toimus ka ERL Ponikarika „Suur Ring”, kus viie parema tulemuse sekka mahub kaks eesti hobustel võistlejat. Võitis Vändra RSK sportlane Carmen Melts hobusel Vip, viienda koha saavutas Josiine Vekram Elkuriga.
Soovime edu ja konkurentsi meie oma kasvatatud hobustele!

Veskimetsa võistluste pilte M. Udrik- Õispuult

Eesti hobusega Vermut II võistles Veskimetsas Triini Viks.

Carmen Melts ja Vip, sisemeistrivõistluste hõbe ja ponikarika Suur Ringi esimese etapi võitja

Parimad poniratsanikud Veskimetsas, Eesti meistriks tuli Anett Pajur Machoga, treener Sirje Argus