Sugutäkkude näitus








Hindamiskomisjon: Olevi Saveli, Eero Agarmaa, Heldur Peterson, Andres Kallaste














JRK
TÄKUD
TÜÜP
KEHA
JALAD
SAMM
TRAAV
ÜLDMULJE
KOKKU
AUHIND
KOHT
1.
Naksur 2137 ER
8
8
7
8
8
8
47
I
I

i: Naks 1994 ER










e: Viisa 5839 ER










1987 raudjas









2.
Emiir 2175 ER
8
7
7
7
7
8
44
I
II

i:Esker II 2172 ER










e:Vaade 6236 ER










1999 kõrb









3.
Kuningas
9
8
8
8
8
9
50
I
III

i: Kaunis 1892 ER










e: Eti 6219 ER










2000 raudjas









4.
Esvik
8
7
6
6
6
7
40
I
4.

i: Esker II 2172 ER










e: Visu 6239 ER










2001 kõrb









5.
Härold 2181 ER
5
5
7
7
7
6
37
II
5.

i: Hospadin 2177 ER










e: Eti 6245 ER










2001 raudjas









6.
Herold Junior
7
6
7
7
7
7
41
I
NH I

i: Herold 2170 ER










e: Ramona 6227 ER










2003 raudjas









7.
Vezdehod 2182 ER
7
8
7
7
7
7
43



i: Hingan










e: Vesna










2001 kõrb












Sugumärade näitus







Hindamiskomisjon: Olevi Saveli, Eero Agarmaa, Heldur Peterson, Andres Kallaste












JKR
MÄRAD
TÜÜP
KEHA
JALAD
SAMM
TRAAV
ÜLDMULJE
AUHIND
KOHT
1.
Neevi 6223 ER
9
9
8
9
9
9
I
I

i: Norr 1928 ER









e: Tipa 5957 ER









1991 raudjas








2.
Ellu 6249 ER
8
8
7
7
7
7
I
II

i: Ettur 2054 ER









e: Telgi 5958 ER









1999 raudjas








3.
Visu 6239 ER
8
8
7
8
7
8
I
III

i: Vadis 2171 ER









e: Nisu 6129 ER









1997 raudjas








4.
Kaavi 6166 ER
8
8
6
7
7
7
I


i: Kaun 1985 ER









e: Vista 5970 ER









1988 raudjas








5.
Kave
7
7
7
7
7
7
I


i: Kaun 1985 ER









e: Erku 5973 ER









1994 raudjas








6.
Nella 6217 ER
7
7
7
7
7
7
I


i: Norr 1928 ER









e: Tinna 5992 ER









1990 raudjas








7.
Kulla 6167 ER
6
7
6
6
6
6
II


i: Kaun 1985 ER









e:Eeli 5781 ER









1987 raudjas








8.
Telgi 5958 ER
6
7
7
7
6
6
II


i: Tõll 1830 ER









e: Viili 5785 ER









1983 kõrb-kimmel








9.
Trulla 6246 ER
6
6
6
7
6
6
II


i: Tõll 1830 ER









e: Ulla









1987 raudjas








10.
Tango
6
6
7
6
6
6
II


i: Tullus 1887 ER









e: Gitta 6062 ER









1992 raudjas








11.
Killu 6097 ER
7
7
7
7
7
7
I


i: kaunis 1892 ER









e: Eleegia 5585 ER









1987 heleraudjas








12.
Eula 6000 ER
6
6
6
7
7
7
II


i: Esku 1391 ER









e: Julla









1981 tumekõrb








13.
Evita
8
8
7
7
7
8
I
NH I

i: Esker II 2172 ER









e: Neevi 6223 ER









2002 kõrb








14.
Eelika
8
8
7
7
7
8
I
NH II

i: Emiir 2175 ER









e: Katti 6158 ER









2002 raudjas








15.
Eevika
6
7
7
7
6
6
II
NH III

i: Emiir 2175 ER









e: Kaavi 6166 ER









2002 raudjas











Maksimaalvedu














JRK
HOBUNE
VÕISTLEJA
1 KATSE
2 KATSE
3 KATSE
4 KATSE
KOHT
1.
NEEVI 6223 ER
Madis Niinemets
800 kg/10 m
1050 kg/10 m
1450 kg/10 m
1950 kg/10 m
I
2.
NELLA 6217 ER
Kalev Niine
800 kg/10 m
1300 kg/10 m
1650 kg/10 m
1900 kg/10 m
II
3.
NAKSUR 2137 ER
Madis Niinemets
800 kg/10 m
1200 kg/10 m
1650 kg/10 m
1850 kg/10 m
III
4.
TRULLA 6246 ER
Rene Tarum
800 kg/10 m
1200 kg/10 m
1650 kg/7.7 m

4.
5.
HÄROLD 2181 ER
Haide Pertel
800 kg/10 m



5.

Üleriigiline rakendhobuste maastikusõit - ralli










JRK
HOBUNE
TÕUG
VÕISTLEJA
AEG
KP.
KOHT
1.
MIIRI
ristand
Rene Tarum
1.56.19
0
I
2.
KILLU 6097 ER
ER
Arvi Annimäe
2.11.34
0
II
3.
UKU
ristand
Rando Jõemets
2.25.95
0
III
4.
KAAVI 6166 ER
ER
Rene Tarum
1.52.23
4
4.
5.
VÄLK & KELLI
rist./tori
Urmas Saks
2.01.74
4
5.
6.
SASS
ristand
Madis Niinemets
2.43.59
16
6.