Maarja Malm - RaudneLaupäeval pandi punkt 2021 a. EHS Koolisõidu Karikasarjale finaalvõistlusega Säreveres. Kokku toimus karikasarjas 4 etappi ja finaal ning punkte koguti kahel raskusastmel.

A skeemides jagati karikad välja neljas erinevas arvestuses. Kõige suurema osavõtjate arvuga oli eesti tõugu hobuste arvestus, kus võistluspaare oli sarja peale kokku 20. Karikasarja üldarvestuse võitis napilt 0,5 punktiga Maarja Malm ja Raudne teiseks jäänud Sandra Soomre ja Raketi ees. Kolmandale kohale platseerus Grete Laeks ja Rüütel.
Eriauhinna pälvisid karikasarja parimad eesti tõugu noorhobused: 4-a. Raudne, 5-a. Apsis ja 6-a. Rambo.

A skeemi tori tõugu hobuste arvestuse parimad olid: 1. Reedik Kivisoo ja Honsulit; 2. Kristin Tärn ja Cardiff; 3. Loore Laeks ja Pipar. Eriaauhinna said parimad noored tori tõugu hobused: 4-a. Virk-Viksur, 5-a. Cardiff ja 6-a. Honsulit.

Üldvõitjad selgusid A skeemis ka trakeeni tõugu hobustel: 1. Greete Kalmus ja Perlon; 2. Liina Härma ja Laredo; 3. Heleene Rebane ja Grammont.

Neljas arvestus kuulus araabia tõugu hobustele ja karikasarja üldarvestuse paremusjärjestik oli: 1. Kaisa Kajo ja Amuraaž ox; 2. Kätlin Tuherm ja Aaliyah; 3. Diana Pruks ja Saphira Cayenne ox. Noorhobuste eriauhind 4-a Angel Barbita Monitale ja 5-a. SS Leonidas ox-le

Reedik Kivisoo ja Honsulit Greete Kalmus jaPerlon Kaisa Kajo ja Amuraaž

  

L skeemi sõideti kokku kolmes arvestuses: eesti, tori ja trakeeni tõugu hobused. Karikasarja parimad olid:

Eesti tõugu hobuste arvestuses 1. Sandra Soomre ja Raket; 2. Emmamarie Marleen Talivee ja Rips; 3. Grete Laeks ja Rüütel.

Tori tõugu hobuste arvestuses: 1. Fausta Mäe ja Alderman; 2. Kadri Kullerkupp ja Pipar; 3. Marika Vunder ja Elsa.

Trakeeni tõugu hobuste arvestuses: 1. Greete Kalmus ja Perlon; 2. Heleene Rebane ja Grammont; 3. Liina Härma ja Laredo

 Sandra Soomre ja Raket  Fausta Mäe ja Alderman  Greete Kalmus ja Perlon

 

Täname kõiki osavõtjaid, abikäsi ja talle/ratsakeskusi, kellega koos sai karikasari läbi viidud!

PUNKTITABEL